Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motounealta

Număr anunț
DA41003375
Autoritate contractantă
COMUNA MANASIA (Consiliul Local al Comunei Manasia) (CUI 4365093)
Furnizor / câștigător
GARDENDAN S.R.L. (CUI 43921416)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.636,36 RON
Valoare atribuită
3.636,36 RON
Data publicării
17.08.2026 13:57
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.636,36 RON

din 3.636,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.