Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE PENTRU SCRIS A4 , 60g, 1000/top
- Număr anunț
- DA41004451
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 3126950)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30197620-8 · Hartie pentru scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50,60 RON
- Valoare atribuită
- 50,60 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 15:07
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50,60 RON
din 50,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro