Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale intretinere
- Număr anunț
- DA41004224
- Autoritate contractantă
- Comuna Moldoveni (Consiliul Local Moldoveni) (CUI 2613761)
- Furnizor / câștigător
- RUSECO EFICIENT SRL (CUI RO18651362)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 884,30 RON
- Valoare atribuită
- 884,30 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:51
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
884,30 RON
din 884,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro