Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem tamplarie PVC
- Număr anunț
- DA41004916
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI (CUI 29187021)
- Furnizor / câștigător
- IRIA ART CONSTRUCT SRL (CUI 35107221)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.066 RON
- Valoare atribuită
- 12.066 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 15:53
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.066 RON
din 12.066 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro