Ofertă acceptată Cumpărare directă

igienizare si reparatii 10 buc aparate aer conditionat

Număr anunț
DA41004568
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Furnizor / câștigător
SRB SMART INSTAL EVOLUTION S.R.L. (CUI 41945753)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
17.08.2026 15:18
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.