Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet indicatoare semnalizare drum Lotrioara
- Număr anunț
- DA41004186
- Autoritate contractantă
- ORASUL TALMACIU (CUI 4270732)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.861,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.861,18 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:48
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.861,18 RON
din 2.861,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro