Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA IN DERULAREA ACHIZITIILOR SI IMPLEMENTAREA PROIECTELOR LEADER PS 2023-2027

Număr anunț
DA41003729
Autoritate contractantă
Comuna Satu Mare (CUI 16373065)
Furnizor / câștigător
ALTERNATIVE SOLUTION CONSULTING SRL (CUI 31155943)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
17.08.2026 14:18
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.