- Număr anunț
- DA41003686
- Autoritate contractantă
- COMUNA BROSTENI (CUI 4350653)
- Furnizor / câștigător
- LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739,67 RON
- Valoare atribuită
- 739,67 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:16
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
739,67 RON
din 739,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro