Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie pentru PC

Număr anunț
DA41004495
Autoritate contractantă
Serviciul public pentru administrarea pietelor, oborului si cimitirelor aflate in proprietatea municipiului Botosani (CUI 43330711)
Furnizor / câștigător
TRIO INVEST GRUP SRL (CUI 18358754)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.135,97 RON
Valoare atribuită
3.135,97 RON
Data publicării
17.08.2026 15:11
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.135,97 RON

din 3.135,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.