Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tensiometru mecanic profesional cu stetoscop Microlife BP AG1-20

Număr anunț
DA41004287
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94,30 RON
Valoare atribuită
94,30 RON
Data publicării
17.08.2026 14:55
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94,30 RON

din 94,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.