Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si interventii la sistemul de iluminat public de pe raza Comunei Corbeanca

Număr anunț
DA41004161
Autoritate contractantă
COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
Furnizor / câștigător
SILNASSTY ELECTRICAL SMART HOME S.R.L. (CUI 45276775)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
250.000 RON
Data publicării
17.08.2026 14:46
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250.000 RON

din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.