Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tableta Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition 6 GB/128 GB
- Număr anunț
- DA41005104
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ARTA CONTEMPORANA COLONIA PICTORILOR (CUI 45692521)
- Furnizor / câștigător
- OPTERON SRL (CUI RO15068977)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.876 RON
- Valoare atribuită
- 19.876 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 16:43
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 16:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.876 RON
din 19.876 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro