Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de supraveghere audio-video săli de clasă

Număr anunț
DA41004574
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
Furnizor / câștigător
VISPA GUARD SECURITY SRL (CUI RO31335987)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.446 RON
Valoare atribuită
41.446 RON
Data publicării
17.08.2026 15:18
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.446 RON

din 41.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.