În desfășurare
Anunț de participare
"REPARAȚII CURENTE STRADA BRATA - între intersecțiile cu strada La Marmeladă și strada Luncii (DJ 106E), ȘI STRADA ȘTEAZĂ parțial din orașul Săliște, județul Sibiu”
- Număr anunț
- SCN1178975
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610.248,28 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:26
- Termen limită
- 02.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278522
Documente
Documentația de atribuire
- 04.Formulare.DOCX.p7s
- CAROSABIL COVOR ASFALTIC STR. BRATA.xlsx.p7s
- CAROSABIL REPROFILARI.xlsx.p7s
- CAROSABIL STR. STEAZA.xlsx.p7s
- COLECTARE APE PLUVIALE.xlsx.p7s
- CONTRACT.pdf.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278522.pdf
- REPARATII TROTUARE.xlsx.p7s
- STRATEGIA DE CONTRACTARE.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (02.09.2026 15:00).
Valoare estimată
610.248,28 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.