În desfășurare
Anunț de participare
Modernizare strada Brata , inclusiv colectare si evacuare ape pluviale , intre strada Livezii si strada Vale , din orasul Saliste judetul Sibiu .
- Număr anunț
- SCN1178974
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791.649,76 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:23
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278506
Documente
Documentația de atribuire
- 1 - Drum.rar.p7s
- 2 - Hidroediliotare.rar.p7s
- 3 - LC fara preturi drum-str. Brata1.pdf.p7s
- AC.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CENTRALIZATORUL CHELTUIELILOR.pdf.p7s
- FORMULARE.pdf.p7s
- GRAFIC DE REALIZARE.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278506.pdf
- MODEL DE CONTRACT.pdf.p7s
- STRATEGIA DE CONTRACTARE.pdf.p7s
Clarificări & decizii (3)
-
31.08.2026 11:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareOfertantii vor respecta listele de cantitati semnate de proiectantraspuns consolidat la clarificari
-
31.08.2026 10:33Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform atasamentraspuns consolidat la clarificari
-
31.08.2026 10:27
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
791.649,76 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.