Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 20,0% sub estimat
PROIECTARE, ASISTENTA TEHNICA SI EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITIE „EXTINDERE RETEA DE ALIMENTARE CU APA POTABILA LA NIVELUL COMUNEI ROSETI, JUDETUL CALARASI”
- Număr anunț
- SCNA1136219
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSETI (Primaria Roseti) (CUI 4294146)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.874.035,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.299.245,55 RON 20,0% sub estimat
- Data anunțului
- 21.08.2026 09:43
- Anunț de participare
- SCN1175561
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (3)
-
03.06.2026 10:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CLARIFICARI
-
26.05.2026 10:49Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CLARIFICARI
-
26.05.2026 10:45NotificareLa Cap. IV.2.6) Perioada minima pe parcursul careia ofertantul trebuie sa isi mentinta oferta, se va corecta astfel: Oferta trebuie sa fie valabila pana la: 05.09.2026 Durata in luni: 3 (120 de zile)
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
CONSIM INVEST SRL CUI RO 23089032
Asociați 1
INFRA&CIVIL DESIGN SRL CUI 31146210
Subcontractanți 2
IMEP SYSTEMS SRL CUI 29533818
STRUCTURAL ENGINEERING AND TECHNOLOGY SRL CUI RO34283530
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MEDIR SRL CUI RO 3966265
Asociați 1
VEST INSTAL S.R.L. CUI RO 18991887
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AQUA SRL CUI RO 1929023
Asociați 1
RALMA PROIECT CONSULTING S.R.L. CUI 42269536
Valoare atribuită
2.299.245,55 RON
din 2.874.035,97 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 574.790,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.