Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DECOLMATARE BAZINE CAPTARE APA
- Număr anunț
- DA41029346
- Autoritate contractantă
- Comuna Rona de Sus (PRIMARIA RONA DE SUS) (CUI 3694705)
- Furnizor / câștigător
- HERBIL VIC TEAM SRL (CUI 37605630)
- Cod CPV
- 45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.800 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:08
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.800 RON
din 5.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro