Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie motocoasa

Număr anunț
DA41029209
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
OCTOMIU SRL (CUI RO15798696)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,10 RON
Valoare atribuită
285,10 RON
Data publicării
21.08.2026 08:57
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,10 RON

din 285,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.