Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materile didactice.

Număr anunț
DA41029145
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ioan Lupas" Saliste (CUI 4306984)
Furnizor / câștigător
EXCELSIOR ARTS S.R.L. (CUI 41293838)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.230 RON
Valoare atribuită
19.230 RON
Data publicării
21.08.2026 08:50
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.230 RON

din 19.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.