Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA41029104
Autoritate contractantă
R 14236177 Unitatea Militara 02132
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI RO29246829)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.660 RON
Valoare atribuită
5.660 RON
Data publicării
21.08.2026 08:46
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.660 RON

din 5.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.