Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NAS SYNOLOGY DS423 4 bay rain 0 1 5 6 10 + 4 x HDD WD Red Plus 10TB WD100EFGX
- Număr anunț
- DA41028994
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Dolj (CUI 9822170)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.324 RON
- Valoare atribuită
- 10.324 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 08:35
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.324 RON
din 10.324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro