Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații curente construcții

Număr anunț
DA41028910
Autoritate contractantă
GRADINITA HILLARY CLINTON (CUI 4316279)
Furnizor / câștigător
IONAD CONSTRUCT SRL (CUI 15027020)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.052 RON
Valoare atribuită
33.052 RON
Data publicării
21.08.2026 08:29
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.052 RON

din 33.052 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.