Ofertă acceptată Cumpărare directă

REINNOIRE LICENTA ESET ANTIVIRUS PENTRU SERVER ESET

Număr anunț
DA41028858
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI RO21788662)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
21.08.2026 08:25
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.