Ofertă acceptată Cumpărare directă

Administrare platformă G-Suite/email

Număr anunț
DA41028827
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.14 TULCEA (CUI 31381550)
Furnizor / câștigător
GENIALIT S.R.L. (CUI 52380417)
Cod CPV
72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
21.08.2026 08:21
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.