Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MESE SI SCAUNE VIZITATOR SALA DE ASTEPTARE
- Număr anunț
- DA41028801
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDEȚEAN GORJ (CUI 4246327)
- Furnizor / câștigător
- GOMARSEB PRODUCT S.R.L. (CUI 44579827)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.190,07 RON
- Valoare atribuită
- 7.190,07 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 08:18
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.190,07 RON
din 7.190,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro