Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Tonere

Număr anunț
DA41028782
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARESTI (PRIMARIA GHINDARESTI) (CUI 8826017)
Furnizor / câștigător
CLM AXIS MOB S.R.L. (CUI 33819851)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048,97 RON
Valoare atribuită
1.048,97 RON
Data publicării
21.08.2026 08:16
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.048,97 RON

din 1.048,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.