Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanță pentru documentație și asistență în procedura de atribuire a delegării gestiunii
- Număr anunț
- DA41028478
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECOO 2009 - TANDAREI (CUI 26165517)
- Furnizor / câștigător
- RELIANS CORP SRL (CUI RO13572900)
- Cod CPV
- 85312320-8 · Servicii de consultanta profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 210.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 17:46
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210.000 RON
din 210.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro