Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii DDD dezinsecție,deratizare - Școala Gimnazială Iratoșu

Număr anunț
DA41028284
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IRATOSU (CUI 29011865)
Furnizor / câștigător
AQUASTOP - INJEKTION SRL (CUI 34436218)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,80 RON
Valoare atribuită
636,80 RON
Data publicării
20.08.2026 16:22
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 01:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,80 RON

din 636,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.