Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apa plata TALEA imbuteliata în flacoane PET 0,5 litri
- Număr anunț
- DA41028220
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV CAMPINA (CUI 35120964)
- Furnizor / câștigător
- APA TALEA SRL (CUI RO9792958)
- Cod CPV
- 15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 635,04 RON
- Valoare atribuită
- 635,04 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 16:09
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
635,04 RON
din 635,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro