Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii legislative

Număr anunț
DA41028190
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI RO2040729)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
20.08.2026 16:02
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.