Ofertă acceptată
Cumpărare directă
panou informare
- Număr anunț
- DA41028130
- Autoritate contractantă
- Comuna Lucieni (PRIMARIA COMUNEI LUCIENI Jud. Dambovita) (CUI 4280353)
- Furnizor / câștigător
- AVIGEO SRL (CUI RO915550)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:53
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro