Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIV PVC WAKOL 3307 14KG/BID

Număr anunț
DA41027974
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 18506397)
Furnizor / câștigător
SOLEXPERT COMPANY SRL (CUI RO15933202)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,57 RON
Valoare atribuită
831,57 RON
Data publicării
20.08.2026 15:37
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,57 RON

din 831,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.