Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE PENTRU CRESA MICA BAIA

Număr anunț
DA41027785
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
HLIHOR TRANS COM SRL (CUI RO18205831)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800,17 RON
Valoare atribuită
1.800,17 RON
Data publicării
20.08.2026 15:18
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800,17 RON

din 1.800,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.