Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perforator perforatoare din metal metalic capacitatea de perforare 60 65 coli NOKI P865 P 865 P-865

Număr anunț
DA41027375
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,18 RON
Valoare atribuită
237,18 RON
Data publicării
20.08.2026 14:44
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 07:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,18 RON

din 207,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.