Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Normix 400mg-cpr.film. x 18-Alfasigma IT RIFAXIMINUM
- Număr anunț
- DA41027314
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.823 RON
- Valoare atribuită
- 2.823 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:40
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 06:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.823 RON
din 2.823 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro