Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII CAPITALE SEDIU PRIMARIE COM. PODOLENI JUD NEAMT
- Număr anunț
- DA41026420
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- FRATII BACIU SRL (CUI RO18422890)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.566,72 RON
- Valoare atribuită
- 45.566,72 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:40
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.566,72 RON
din 45.566,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro