Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii mentenanta Fagot - lotul 2 conform anunt ADV 1543689
- Număr anunț
- DA41026239
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- EUFONIA MUSIC STORE S.R.L. (CUI 37201984)
- Cod CPV
- 50860000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a instrumentelor muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.903,76 RON
- Valoare atribuită
- 25.903,76 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:29
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.903,76 RON
din 25.903,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro