Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMRIMANTA+CARTUS(ref 1171/18.08.2026)
- Număr anunț
- DA41026215
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- MIDORI BLUE S.R.L. (CUI RO40573198)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 869,42 RON
- Valoare atribuită
- 869,42 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:28
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 07:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
869,42 RON
din 869,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro