Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE COSERIT

Număr anunț
DA41026061
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 (CUI 24125036)
Furnizor / câștigător
MOSTEANU P&K S.R.L. (CUI 45461721)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.942 RON
Valoare atribuită
3.942 RON
Data publicării
20.08.2026 13:17
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.942 RON

din 3.942 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.