Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINIEXCAVATOR HITACHI ZX26U-6 SI ACCESORII - conform oferta nr. 6155/06.08.2026

Număr anunț
DA41025889
Autoritate contractantă
COMUNA CANDESTI (CUI 4402663)
Furnizor / câștigător
UTIROM INVEST SRL (CUI RO33854107)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264.500 RON
Valoare atribuită
264.500 RON
Data publicării
20.08.2026 13:07
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264.500 RON

din 264.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.