Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baneocin(R) ung. 20g
- Număr anunț
- DA41025814
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- ROPHARMA SA (CUI RO1962437)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,75 RON
- Valoare atribuită
- 157,75 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:01
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,75 RON
din 157,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro