Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet rolete de panza
- Număr anunț
- DA41025258
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGATA (CUI RO5669376)
- Furnizor / câștigător
- BELEAN TRADING SRL (CUI RO12821859)
- Cod CPV
- 39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.090,90 RON
- Valoare atribuită
- 9.090,90 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 12:23
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.090,90 RON
din 9.090,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro