Ofertă acceptată Cumpărare directă

CADASTRU/TOPOGRAFIE - ILUMINAT PUBLIC STRADAL

Număr anunț
DA41025108
Autoritate contractantă
COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
Furnizor / câștigător
P.F.A. OBREJA COSTEL-DANIEL (CUI 34312791)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
20.08.2026 12:14
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.