Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FASOLE VERDE/GALBENA CONSERVA + MAZARE BOABE 720GR
- Număr anunț
- DA41024697
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI RO10062337)
- Cod CPV
- 15331464-7 · Fasole intreaga la cutie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.064 RON
- Valoare atribuită
- 5.064 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:50
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 07:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.064 RON
din 5.064 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro