Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cadastrale necesare actualizării a 82 de loturi aferente imobilului Teren comuna Garoafa

Număr anunț
DA41024088
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
FLUCAD TOPO SRL (CUI 36111379)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.200 RON
Valoare atribuită
49.200 RON
Data publicării
20.08.2026 11:17
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.200 RON

din 49.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.