Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set marker markere pentru whiteboard tabla alba magnetica flipchart negru, rosu, verde si albastru

Număr anunț
DA41022930
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,91 RON
Valoare atribuită
170,91 RON
Data publicării
20.08.2026 10:12
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,91 RON

din 170,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.