Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei auto VW Longlife III 0W30, bidon 5 L
- Număr anunț
- DA41022904
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI RO10302235)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:11
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.950 RON
din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro