Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORGANIZARE EVENIMENT ARTSITIC "Ziua Comunei Traian" 11 SEPTEMBRIE 2026

Număr anunț
DA41022876
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA TRAIAN (CUI 4342715)
Furnizor / câștigător
ELMIPET MARKETING SRL (CUI RO22341025)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.000 RON
Valoare atribuită
89.000 RON
Data publicării
20.08.2026 10:09
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.000 RON

din 89.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.