Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMN DE FOC

Număr anunț
DA41022794
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAULESTI (CUI 29241180)
Furnizor / câștigător
BUIC COM SRL (CUI RO10414492)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
20.08.2026 10:04
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.