Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUNE (FOTOLII) RABATABILE + MONTAJ

Număr anunț
DA41021767
Autoritate contractantă
ORASUL SINGEORZ-BAI (CUI 4347321)
Furnizor / câștigător
SINCRON SIB SRL (CUI RO800275)
Cod CPV
39111200-5 · Scaune de teatru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267.188,70 RON
Valoare atribuită
267.188,70 RON
Data publicării
20.08.2026 09:02
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267.188,70 RON

din 267.188,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.